Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 00:15 Bu haber 1150 kez okundu
 
Beştepe'deki 29 Ekim Resepsiyonuna Geniş Katılım
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Beştepe'deki 29 Ekim Resepsiyonuna Geniş Katılım

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni'ne; iş, sanat, spor ve medya dünyasından temsilcilerin de bulunduğu yaklaşık 5 bin kişi katıldı. Toplumun her kesiminden katılımın olması için davetli listesinin çok geniş tutulması dikkat çekti.

Yaklaşık 5 bin kişiyi kapsayan liste, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na günler kala sahiplerine ulaşırken, bazı ünlü isimler sosyal medyadan kendilerine ulaşan davetiyeleri kamuoyuyla paylaştı. Bu isimler arasında Cem Yılmaz ve Demet Evgar öne çıktı. Davetliler arasında Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan subay, astsubay, er ve sağlık görevlileri ile oğlu PKK tarafında kaçırılan ilk 'Diyarbakır Annesi' Hacire Akar da yer aldı.

Katılanlar arasında en dikkat çeken isim, ABD'deki cezaevine girmesinin ardından bir süre sonra serbest bırakılan ve Türkiye döndükten sonra Borsa İstanbul'un genel müdürü olan Hakan Atilla oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Beştepe, resepsiyon
Yorumlar
Haber Yazılımı