Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 19:56 Bu haber 2386 kez okundu
 
Fatma Girik, Annesini Görünce Duygusal Anlar Yaşadı
Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik, 2 aylık tedavisinin ardından Muğla'nın Bodrum ilçesindeki evine döndü. Girik, evine gelir gelmez hasta yatağındaki annesi Münevver Girik ile hasret giderdi.
YAŞAM Haberi
Fatma Girik, Annesini Görünce Duygusal Anlar Yaşadı

Yaklaşık 2 ay önce rahatsızlığından dolayı gittiği Ankara'da tedavi gören Fatma Girik yürümekte zorluk çektiği için 1 ay süreyle fizik tedavi gördü. Tedavinin ardından bir süre İstanbul'a giden ünlü sanatçı, 2 ayın sonunda Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki evine döndü. Usta sanatçının evinde beslediği köpekleri Girik'i görür görmez üzerine atladı.

Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Önce köpeklerini seven Girik, daha sonra 2 kişinin koluna girmesiyle birlikte hasta olan annesi Münevver Girik'in yanına giderek özlem giderdi. Anne, kız bir müddet sarıldıktan sonra uzun süre bir birlerine baktı. Hasret gözyaşları döken Girik, bir an olsun annesinin yanından ayrılmadı.

'Kafamda Ameliyat Olduğum İçin Yürümemde Sıkıntı Var'

Annesinin yanından çıktıktan sonra kendi sağlık durumundan bahseden Girik, 'Ayaklarımda bir şey yok. Kafamdan ameliyat olduğum için yürümemde sıkıntı var. Şimdilik iyiyim. 2 ay oldu gideli, yazın gittim kışın geldim evime' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatma Girik, Ankara, tedavi, Bodrum,
Yorumlar
Haber Yazılımı