Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 14:43 Bu haber 1128 kez okundu
 
İsmail Küçükkaya'nın ‘Cumhuriyet’ Sorusu, Kadın Muhabiri Canlı Yayında Duygulandırdı
Canlı haber sunumu esnasında duygulanan muhabir Öznur Aslan; "Ben buradan yayın yapıyorsam bu Cumhuriyetin sayesinde. Cumhuriyetin değerini bilelim" dedi.
YAŞAM Haberi
İsmail Küçükkaya'nın ‘Cumhuriyet’ Sorusu, Kadın Muhabiri Canlı Yayında Duygulandırdı

Barış Pınarı Harekâtı bölgesindeki son gelişmeleri takip eden FOX Haber ekibinden muhabir Öznur Aslan ve kameraman Ferhan Güler bu sabah İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programında sınır hattındaki son durumu aktardı.

Çocukluğundaki Cumhuriyet Bayramlarını Sordu

Muhabir Aslan'nın sözlerini bitirmesinin arsından operasyondaki askerlere selam söyleyen İsmail Küçükkaya, sınırda Cumhuriyet Bayramı'nın nasıl geçtiğini ve Öznur Aslan'ın çocukluğundaki Cumhuriyet Bayramlarını sordu.

Gözyaşlarını Tutamadı

Öznur Aslan o anda çok duygulandı ve gözyaşları içinde canlı yayına devam etti. Ekran karşısındakileri de duygulandıran Aslan şunları söyledi; 'Burada olmak biraz daha insana vatanın memleketinin kıymetini htiriyor. Çünkü şu kadar yakınımızdaki Suriye'de yaşanan olaylar ve bizim kıtalar ötesinden, binlerce kilometreden gelen devletlere karşı mücadelemiz var. İşte burada askerlerimizle polislerimizle beraber oldukça, onların fedakarlıklarını gördükçe duygulanıyorum. Hassas olduğum konulardan birisi.'

Küçükkaya da Duygulandı

Öznur Aslan'ı dinledikten sonra canlı yayınını noktalayan İsmail Küçükkaya'nın da çok duygulandığı görüldü. Küçükkaya, 'Bir kaç sorum daha vardı, ama daha fazla ben de zorlamak istemedim. Öznur Aslan, yayının başında 'ben buradan yayın yapıyorsam bu da Cumhuriyetin sayesinde' demişti. Cumhuriyetin değerini bilelim' diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muhabir, Öznur Aslan, canlı yayın, Cumhuriyet Bayramı,
Yorumlar
Haber Yazılımı