Haber Detayı
13 Kasım 2019 - Çarşamba 21:22 Bu haber 2070 kez okundu
 
Koruma Kararı Kaldırılan Canan Kaftancıoğlu İçin Emekli Polisler Gönüllü Oldu
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun koruma polisleri İçişleri Bakanlığının talimatıyla çekildi.
GÜNDEM Haberi
Koruma Kararı Kaldırılan Canan Kaftancıoğlu İçin Emekli Polisler Gönüllü Oldu

Bakanlığın bu kararı CHP ve İYİ Parti tarafından tepkiyle karşılanırken bu adımının ardından emekli polisler Kaftancıoğlu'nu korumak için gönüllü oldu. CHP Genel Merkezi ve CHP İstanbul İl Başkanlığı'na dilekçe yazan emekli polisler, 'Hiçbir karşılık, çıkar ve menfaat beklemeden CHP İstanbul İl Başkanı Sayın Canan Kaftancıoğlu'nu korumaya onu koruma görevini yapmaya hazırız' dedi.

 

'Yasal Hiçbir Engelimiz Yok'

 

Kendilerini 'Cumhuriyetin emekli polisleri' olarak duyuran grup, 'Yasal hiçbir engelimiz yoktur. Halkımıza duyurulur' notunu paylaştı. İşte gönüllü olan polisler; Cevdet Şentürk Emekli Başkomiser, Nihat Aydın Emekli Polis Memuru, Neşat Daban Emekli Polis Memuru, Osman Şentürk Emekli Polis Memuru, Ali Munzur Emekli Polis Memuru, Kemal Altun Emekli Polis Memuru, Galip İçten Emekli Polis Memuru, Erol Kızılarslan Emekli Polis Memuru, Hasan Ali Işık Emekli Polis Memuru.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP İstanbul İl Başkanı, Canan Kaftancıoğlu, İYİ Parti, İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu,
Yorumlar
Haber Yazılımı