Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 17:33 Bu haber 421 kez okundu
 
Pena Yayınları 11. Kocaeli Kitap Fuarı’nda
Bünyesindeki tüm kitaplarını tanıtmaya hazırlanan Pena Yayınları, Kocaeli Kitap Fuarı’nın B66 standında kitapseverlerle buluşacak.
YAŞAM Haberi
Pena Yayınları 11. Kocaeli Kitap Fuarı’nda

Bu yıl 27 Nisan - 05 Mayıs 2019 tarihleri arasında Uluslararası Fuar Merkezi’nde 11. kez gerçekleşen Kocaeli Kitap Fuarı’nın katılımcı yayınevleri arasında dünyanın en iyi yazar ve çizerlerini kitap severlerle buluşturan Pena Yayınları da yer alıyor.

New York Times Çok Satanlar listesinde yer alan A.J. Finn, Francesc Miralles, Allan Percy ve Sarah Jio gibi yazarların kitaplarını Türk okurlarıyla buluşturan Pena Yayınları, Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalara gündemdeki en iyi kitaplarını paylaşarak okurlarına okuma ziyafeti sunmaya devam ediyor.

Başta Taylor Adams’ın yeni çıkan ve 31 dile çevrilen “Çıkış Yok” adlı romanıyla beraber bünyesindeki tüm kitaplarını tanıtmaya hazırlanan Pena Yayınları, Kocaeli Kitap Fuarı’nın B66 standında kitapseverlerle buluşacak.

“Çünkü Okumak Güzeldir” mottosunu benimseyen Pena Yayınları, bugüne kadar yayınladığı yetişkin ve gençlik romanların yanı sıra çocuk kitaplarıyla, çocuk yaşta kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesine ayrı bir önem veriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pena Yayınları, Kocaeli, Kitap Fuarı, Ne Güncel, güncel gündem,
Yorumlar
Haber Yazılımı