Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 21:57 Bu haber 4406 kez okundu
 
Reynaers’in İnovatif Ürünü Hi-Finity Sürme Sistemine Mimarlardan Büyük İlgi
MİMARİ PROJE Haberi
Reynaers’in İnovatif Ürünü Hi-Finity Sürme Sistemine Mimarlardan Büyük İlgi

Avrupa’da 14 ülkede ve 24 şehirde düzenlenen ARCHITECT@WORK, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlendi. Platformda yer alan, teknolojisiyle geleceği bugüne taşıyan Pencere, Kapı ve Cephe Sistemleri markası Reynaers iki gün boyunca ürün ve hizmetlerini mimarlara tanıttı.

Reynaers bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Türkiye’deki mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının yoğun ilgisini gören etkinlikte A segment sürme sistemi Hi-Finity ürünü ile dikkat çekti.

Belli markaların özel bir heyet tarafından seçilen ürünlerinin sergilendiği platformda katılımcı markalara eşit standlar verildi. Mimar Dicle Hökenek’in Reynaers için tasarladığı stand Bi-Özet tarafından ‘’Standı En Verimli Kullanan Markalar’’ arasında yer aldı.

Yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının katılımına açık düzenlenen ARCHITECT@WORK, ziyaretçilerin özel kayıt sistemi ile davet edildiği seçkin etkinlikte Reynaers, canlı mekânda tanıttığı Hi-Finity sürme sisteminin yanı sıra SlimPatio68 sürme sistemlerini de tanıttı. Markaların üst segmentteki inovatif ürünlerini tanıttığı platform 2 gün boyunca binlerce mimarın ilgi odağı oldu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Reynaers, ARCHITECT@WORK, ne güncel haber, kreasmedya,
Yorumlar
Haber Yazılımı