Haber Detayı
11 Kasım 2018 - Pazar 02:17 Bu haber 5907 kez okundu
 
Reynaers’ten Ekosisteme Uyumlu Şık ve Güvenli Cepheler
MİMARİ PROJE Haberi
Reynaers’ten Ekosisteme Uyumlu Şık ve Güvenli Cepheler

Teknolojisiyle geleceği bugüne taşıyan Belçika orijinli, Kapı ve Cephe Sistemleri markası Reynaers, Masterline Serisi ile cephe kavramını en üst düzeye taşıyor.Reynaers’in Masterline Serisi 4 farklı tasarımı ile cephelerin özgünleşmesine olanak sağlıyor.

Reynaers, Pasif Evler’e Uygun Masterlıne 10 Penceresini Tanıtıyor

Belçika merkezli alüminyum markası Reynaers, cephe yapımında ürettiği mühendislik çözümleri ile yapıların değerini yükseltiyor.

Reynaers’in Masterline Serisi dış cephe için 4 farklı konseptle çözüm sunarken iç cephede de kullanım imkanı sağlıyor. Masterline Serisi, ince, zarif ve istenilen renkte hazırlanabilme özelliği ile mimarinin en önemli yapı elemanlarından biri olarak sektördeki yerini alıyor.

Sistemin sahip olduğu Pasif Ev sertifikaları, doğal kaynakların ve içinde bulunduğumuz ekosistemin korunması açısından inşaat endüstrisi için her geçen gün daha da önem taşıyor.

Zarif Tasarım, Enerji Tasarrufu, Güvenli Kilit Sistemi

Masterline 8 konseptinde panel kapısı ve Masterline 10 pencereleri ile mükemmel yalıtım sağlıyor. Hava, su ve rüzgar geçirimsizlik özelliklerine sahip sistem, enerji tasarrufu sağlayarak ekositeme uygun bir performans gösteriyor.

Masterline’ın yalıtımlı panel kapıları ve minimum eşik değerlerine sahip tek ve çift balkon kapıları, çözüm arayışında kolaylık sağlıyor.

Her türlü detayın en ince şekilde düşünülüp tasarlandığı Masterline Serisi güvenlik açısından da öne çıkıyor. Seri, özel kilit sistemi ile yapının kendisini ve içindekileri koruyor.

Bütün bu performansların yanı sıra, serinin dar ve güçlü profilleri ile havalandırma imkanı sağlanırken, gün ışığından yararlanma imkanı da sunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Reynaers, Masterline Seri, Pasif Ev, ne güncel haber, gündem haber, mimari, inşaat, kreasmedya,
Yorumlar
Haber Yazılımı