Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 14:09 Bu haber 3907 kez okundu
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Ödülleri Sahiplerini Buldu
İŞ DÜNYASI Haberi
İş Sağlığı ve Güvenliği Ödülleri Sahiplerini Buldu

İş sağlığı ve güvenliği alanında dünyanın 50’den fazla ülkesinde uluslararası danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri veren Londra merkezli British Safety Council’un dünyadaki ve Türkiye’deki tek partneri olan Doğa HSE Group’tan yapılan yazılı açıklamaya göre Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri belli oldu.

 

Bu yıl 62. kez düzenlenen ve dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen organizasyon, kurum ve kuruluşların işyerlerinde sağlık, güvenlik ve refah konularında verdikleri taahhütleri yerine getirdiklerinin kanıtı. Bu yıl ülkemizden ödüle layık görülen 21 kurum ve kuruluşun isimleri ise şöyle; Alışan Lojistik, AGT, Ak-Kim, Aselsan, Banvit, Borusan Otomotiv, Botaş, Ege Yapı, Enka, Enerjisa Enerji Üretim, FNSS, Garanti BBVA, Kimtaş, Koton, Kumport, Nestle, Netlog Lojistik, PepsiCo, Toyotetsu, Türk Traktör ve Ülker.

 

SERTAÇ GÜVEN: “GURUR DUYUYORUZ”

 

British Safety Council’un dünyadaki ve Türkiye’deki tek partneri olduklarını ve bu iş birliğinden gurur duyduklarını ifade eden Doğa HSE Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Güven, geleneksel hale gelen ödülün iş dünyasının önemli prestijlerinden biri olduğunu ifade etti. İş Sağlığı ve Güvenliği sektörünün tüm dünyada hızla büyüyen ve önem kazanan bir sektör olduğuna dikkat çeken Güven ödül alan kurum ve kuruluşları tebrik ederek, şunları söyledi: “Sağlık, güvenlik ve refah konularında kurum / kuruluşların başarılarını kanıtlamak ve kurum içi motivasyonu artırmak için mükemmel bir fırsat olan Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’nde bu yıl 21 ödül de ülkemize geldi. Güvenlik kültürünün gelişimi konusunda bizlere de ışık tutan Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’ne başvuru her yıl artıyor. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kurumunuzda fark yarattığınız çalışmalarınız, doğru yönetim şekliniz ve iyi uygulamalarınızla siz de gelecek yıl ödül kazananlardan biri olabilirsiniz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: British Safety Council, Uluslararası İş GüvenliğiÖdülleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı