Haber Detayı
31 Temmuz 2021 - Cumartesi 18:50 Bu haber 1250 kez okundu
 
İYİ Parti Bakırköy İlçe Teşkilatı Esnaf Ziyareti
SİYASET Haberi
İYİ Parti Bakırköy İlçe Teşkilatı Esnaf Ziyareti

İstanbul 3. Bölge Milletvekili Ahad Andican İlçe Başkanı Ülkü Ayaydın, İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burcu Akçaru, İl ve İlçe Yöneticilerinin katılımı ile 18.06.2021-19.06.2021 ve 25.06.2021 tarihlerinde esnaf ziyaretleri ile STK ziyaretleri yapılmıştır. Ziyaretler sırasında Bakırköy İş adamları Derneği, Yeşilköy Su Ürünleri Kooperatifi, GÖZDER, Yeşilköy Yeşilyurt Güzelleştirme Derneği, Emlak Bankası sosyal Güvenlik Vakfı, S.S. 15 Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Koop. Birliği ziyaretleri yapılmıştır.

Bakırköy iş Adamları Derneği Bakırköy'de yaklaşık 33 yıldır faaliyet gösteren ve ilçemizin ileri gelen iş insanlarından oluşan dernekte, ülkemizin yaşadığı ekonomik sıkıntılar, bunların işverenlere yansımaları hakkında görüşüldü. Bu noktada iktidarın yönetimine ilişkin şikâyetlerini dile getirdiler. Partimizin özellikle ekonomi ve eğitim politikaları hakkında fikir ve çözüm önerileri hakkında bilgi aldılar ve kendi görüşlerini aktardılar.

Yeşilköy Yeşilyurt Güzelleştirme Derneği Dernek yöneticilerimiz ile bir araya gelerek Yeşilköy ve Yeşilyurt Mahallelerimizde yaşanan Kentsel Dönüşüm sorunları, Yeşilköy sahilde özellikle yaz aylarında yaşanan güvenlik ve çevre kirliliği sorunları, ülke genelinde yaşanan ekonomik sıkıntılar ve çevre esnafına etkileri hakkında görüşmeler yapıldı.

Yeşilköy Su Ürünleri Kooperatifi ve Yeşilköy Balıkçı Barınağı ziyaretimizde Yeşilköy'de bulunan balıkçı esnafımız ile bir araya gelindi. Yaşanan müsilaj sorunlarının balıkçı esnafı üzerindeki etkileri, devlet desteklerinin yetersizliği, ülke genelinde yaşanan ekonomik sıkıntılar, yerel yönetim ile yaşanan sıkıntılarını dile getirdiler.

Gözder ziyaretimizde Görme engellilerinin yaşadığı sorunlar, dernek faaliyetleri, engelli vatandaşlarımıza devlet ve yerel yönetimlerin desteklerinin yetersizliği hakkında görüşüldü. Ziyaretimizden önce ilçe başkanlığımızın derneğe yaptığı Beyaz Baston bağışları ile İlçe Başkanımız Ülkü Ayaydın'ın girişimleri ve İyi Parti İBB meclis üyeleri desteği ile derneğin Ataköy şubesinde yapılan Beyaz Baston eğitim parkuru için teşekkürlerini ilettiler.

Emlak Bankası Sosyal Güvenlik Vakfı yöneticileri Bakırköy’ün genel sorunlarının yanı sıra Belediye Başkanı olarak Bakırköy ün yerlisi, Bakırköy’ü ve sorunlarını bilen bir başkan istediklerini dile getirdiler. S.s. 15 Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Koop. Birliği başkanı esnafın yaşadığı sıkıntıları dile getirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, Bakırköy, İlçe, Teşkilatı, Esnaf, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı