Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 11:47 Bu haber 1541 kez okundu
 
“Öğretmenim İzindeyim”
YAŞAM Haberi
“Öğretmenim İzindeyim”

Uluslararası Lions Dernekleri 118Y İstanbul Anadolu Yakası Yönetim Çevresi Federasyonuna bağlı Salacak Lions Kulübü, yıllardan beri devam ettirdikleri marka aktiviteleri olan “ ÖĞRETMENİM İZİNDEYİM “ aktivitesine bir hizmeti daha ilave etmişlerdir.

 

Kulübün burs sponsorluğu ile okutulup, öğretmen olan bir eğitim neferine okuldan mezun olduktan sonra da görev aldığı her okula, yıllardır ihtiyacı olan desteği vermeye çalışıyorlar. 

 

Bu yıl da maalesef içinde bulunduğumuz Pandemi dolayısıyla öğrencilerimizin Covid virüsünden korkarak değil, bilinçlenerek kendilerini ve ailelerini nasıl koruyacaklarının kaleme alındığı, çocukların anlayacağı düzeyde, çocuk Dr. Lale Seren tarafından işlenmiş “ KORONA DEDEKTİFLERİ “ isimli öykü kitabını tedarik ederek BATMAN İlk Öğretim Okulu’ na, SAKARYA/ Karasu/ Göl Köprü Köyü İlk Okullarındaki öğrencilerine ve Güre Özel Gülen Güray kütüphanesine gönderdiler. Bir çocuğun olsa dahi bilinçlenerek kendisini ve ailesini Corona virüsünden korunması ile hizmetlerinin amacına ulaşmış olacağını düşünüyorlar.   

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uluslararası Lions Dernekleri 118Y İstanbul Anadolu Yakası Yönetim Çevresi Federasyonuna bağlı Salacak Lions Kulübü
Yorumlar
Haber Yazılımı