Yazı Detayı
29 Temmuz 2021 - Perşembe 18:49 Bu yazı 417 kez okundu
 
Bioenerji Nedir? İnsan Yaşamındaki Önemi?
Firdevs AKKAYA
 
 

Kıymetli Okuyanlarım Merhaba!!!

Bu günde harika bir konu ile karşınızdayım, nasıl mutluyum sizlerle bu satırlarda buluşmaya, iyi ki varsınız. Hepinize sevgilerim ile… Ne dersiniz konumuza başlayalım o zaman. Bioenerji bilim dalı olarak ispatlanmış, evresel yaşam enerjimizdir yani kozmik enerjidir. Yaşayan her canlıda var olandır. Kirlian fotoğrafçılık sayesinde, bioenerjimiz ispatlı bir şekilde görüntülenmiştir. Bazı insanlar bioenerjiyi aktarabilme ve dengeleme yetkisi ve unvanıyla dünyaya gelir. Evrenden gelen bu kozmik enerji kâinatın ve bizlerin üzerine sonsuz şekilde yağmaktadır. Canlılığın temel kavramlarındandır.

Bioenerjimizin bizim için ne kadar önemli olduğunu kısaca bahsetmek isterim. Bu enerjinin kaliteli ve pozitif olması halinde, yaşamımızdaki hayat enerjimizin zihinsel, bedensel ve ruhsal anlamda daha dinç zinde ve sağlıklı yaşamamızı sağlar. Evrenin ve içinde yer alan tüm yaşantının hayati hareketlerinin devamlılığı bioenerjiye bağlıdır. Yaşamsal dengemiz için, bioenerjimiz auramız sayesinde 7 ana çakra üzerinden bedenimize giriş yapar.

Auramız bizim atmosferimizdir, yani negatif enerjilerden koruyan koruma kalkanımızdır. Çakralarımız ise bu kıymetli enerjiyi bedene alan enerji girdaplarıdır dışarıdan içeriye, soldan sağa dönerler aktif ve açık çalışması halinde, beden sağlıklı ve canlıdır hastalıklar sirayet etmez. Bazen bazı çakralarımız çeşitli sebeplerle kapanabilir. Çakralarımızın enerji hareketlerinde bozulmalar, tıkanmalar, blokajlar olursa fiziksel, ruhsal ve zihinsel bedende hastalıklara, dengesizliklere ve sıkıntılara sebebiyet verir. Enerji alanımız bozulduğu için, yaşamsal dengemizde de sorunlar olumsuzluklar çıkabilir. Yaşayan her canlının en az bir çakrası açıktır. Hepsi kapalı olursa ölürüz, yaşamsal enerji alışımız kapanmıştır. Bu demek oluyor ki bioenerjimiz, çakralarımız aracılığı ile bedenimize aktarılır. Çakralar, fiziksel bedenimizin enerji taşıma kanalları yani. Hormonlarımızın da çakralarımıza bağlı olduğunu es geçmeyelim. Organlarımıza yaşam enerjisini taşıyan çakralarımızın bizim için aktif ve çalışır halde olması esas noktamızdır.

Biz enerji uzmanları olarak, enerji bedenindeki bloke olan çakra dengesini düzenliyoruz, dengeliyoruz. Kişide önemli bir hastalık varsa, doktorlarımızın tedavileri ile bizlerde alternatif tıp yöntemlerini kullanarak, kişinin enerji bedenini düzenliyoruz. Bioenerji uzmanı bir şifacıdır, doktor değildir… Avrupa da bazı hastanelerde doktorlar bioenerji uzmanları ile birlikte hastalarına şifa ve tedavi uyguluyorlar ve bizim hastanelerimizde de artık alternatif tıp adı altına bioenerji geçerli… Ne mutlu! Enerjinizin harika olacağı tüm pozitif inanç kayıtları ve kodlamaları ile donanmasını diliyor mutlu günler diliyorum.

 
Etiketler: Firdevs Akkaya, makale, bioenerji,
Yorumlar
Haber Yazılımı